Ale Chatki na Roztoczu

Dla ludzi, którzy cenią sobie zarówno spokój, slow life jak i aktywne spędzanie czasu na szlakach pieszych i rowerowych.

Poznaj nas

AleChatki to malowniczo położone domki w Hucie Lubyckiej na skraju Południoworoztoczańskiego Parku Krajobrazowego. W znajdującym się tuż obok lesie, można odkryć porzucone bunkry linii Mołotowa, a także wejść na najwyższą górę Roztocza Wschodniego – Długi Goraj. Niedaleko stąd znajdują się inne atrakcje Roztocza takie jak Szumy nad Tanwią, Zwierzyniec, Zamość, a nawet Lwów. To tu postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie zarówno spokój, slow life jak i aktywne spędzanie czasu na szlakach pieszych i rowerowych. Wpisaliśmy też nasze domki na listę obiektów GreenVelo!

Mamy tu wszystko czego potrzeba!

AleChatki to malowniczo położone domki w Hucie Lubyckiej na skraju Południoworoztoczańskiego Parku Krajobrazowego. W znajdującym się tuż obok lesie, można odkryć porzucone bunkry linii Mołotowa, a także wejść na najwyższą górę Roztocza Wschodniego – Długi Goraj. Niedaleko stąd znajdują się inne atrakcje Roztocza takie jak Szumy nad Tanwią, Zwierzyniec, Zamość, a nawet Lwów. To tu postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie zarówno spokój, slow life jak i aktywne spędzanie czasu na szlakach pieszych i rowerowych. Wpisaliśmy też nasze domki na listę obiektów GreenVelo.

Blog AleChatek

 • Basen w Tomaszowie Lubelskim

  Basen w Tomaszowie Lubelskim

  Naszym gościom i nie tylko polecamy odwiedzić nowy basen w …
 • Odkrywaj Roztocze

  Odkrywaj Roztocze

  Roztocze to raj dla osób, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. …
 • Roztoczańskie skarby

  Roztoczańskie skarby

  Planując wypoczynek w AleChatkach możesz zamówić produkty pochodzące od miejscowych …