Ale chatki na roztoczu

Dla ludzi, którzy cenią sobie zarówno spokój, slow life jak i aktywne spędzanie czasu na szlakach pieszych i rowerowych.

Chatka I

Drewniana chatka w wiejskim stylu otoczona soczystą zielenią. Wewnątrz klimatyczna kuchnia z piecem chlebowym. Dom pomieści od 8 do 10 osób. Przed domem rozległy drewniany taras oraz miejsce na ognisko i wiata.

Chatka II

Kamienna chatka w nowoczesnej odsłonie. Domek pomieści 4 osoby. Niepowtarzalny klimat tworzy połączenie miejscowego kamienia, starego drewna i szkła. O relaks zadba sauna, kominek i piękny drewniany taras w otoczeniu zieleni i ciszy.

Chatka III

Drewniana chatka z zadaszonym tarasem i pięknym widokiem na staw. W domu może spać 8 osób. Wewnątrz duża rustykalna kuchnia, ładna łazienka w stylu retro oraz dwie sypialnie.

Poznaj nas!

Jesteśmy zakochani w Roztoczu, w jego pachnących lasach, dzikich rzekach i zapomnianych wioskach. To tu wciąż odkrywamy nowe fascynujące miejsca i poznajemy ich niezwykłe historie. Ludzie na Roztoczu żyją inaczej – wolniej, są otwarci i chętnie opowiadają. A my lubimy słuchać.  Z tej miłości do Roztocza i ludzi powstała nasza firma Skarby Roztocza Sp. z o.o. Opiera się on na dwóch filarach. Pierwszy to produkcja i sprzedaż lodów Zimna Zośka. Drugi to AleChatki – starannie odnowione stare domy, które wynajmujemy gościom.

mamy tu wszystko czego potrzeba

AleChatki to malowniczo położone domki w dwóch niezwykłych miejscach na Roztoczu – Hucie Lubyckiej i Siedliskach. Położenie w Południoworoztoczańskim Parku Krajobrazowego zapewnia ciszę, las i kontakt z dziką przyrodą. Można tu spotkać rysie, wilki, piękne jelenie … i mało turystów. Niedaleko stąd do innych atrakcji Roztocza: Szumów nad Tanwią, Zwierzyńca, Zamościa. Blisko stąd też do magicznego Lwowa. Dlatego to tu na Roztoczu Wschodnim postanowiliśmy stworzyć enklawę dla ludzi, którzy cenią sobie zarówno spokój, slow life jak i aktywne spędzanie czasu na szlakach pieszych i rowerowych. Nasze chatki wpisaliśmy też na listę obiektów GreenVelo. Zapraszamy! 

AleChatki – 2020
Strona wykonana przez Jana Andrzeja Cybulskiego